Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Warszawa, 24.03.2019

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś o godz. 18.00 będzie nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i procesją Eucharystyczną.

2. W okresie Wielkiego Postu w naszej parafii Droga Krzyżowa jest w piątki o godz. 17.00 dla dzieci, po Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00 dla dorosłych i o godz.19.30 dla młodzieży i dłużej pracujących.

3. Jutro 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą odprawione tak jak w dzień powszedni.

4. W poniedziałek, wtorek i środę dzieci i młodzież naszej parafii uczestniczyć będą w rekolekcjach wielkopostnych. Nauki dla dzieci będą dla klas III,IV,V,VI o godz. 9.00, dla klas VII,VIII i gimnazjalnych o godz. 10.45. Dla młodzieży ze szkoły muzycznej o godz. 12.30. Rekolekcje będzie prowadził Ks. kan. Tomasz Zaperty diecezjalny duszpasterz dzieci i młodzieży.

5. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach.

6. Zwracamy się do naszych Parafian z prośbą o dar serca w postaci trwałych artykułów spożywczych dla osób będących w potrzebie. Paczki świąteczne przygotuje zespół Caritas i Akcja Katolicka. Dary można składać do kosza z napisem „jałmużna wielkopostna” przy ołtarzu św. Franciszka w niedziele postu lub w tygodniu w kancelarii parafialnej. Za każdy dar składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Tradycją naszej parafii jest, że od dzisiejszej niedzieli zbierane są do puszek ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za składane ofiary.

8. Pod chórem kościoła można nabywać prasę katolicką.Wprowadził: Ks. Wojciech Łagowski

Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 3288 Pielgrzymem w naszej Świątyni.