Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Warszawa, 14.10.2018

28 Niedziela Zwykłą

1. Dzisiaj przypada XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Tego dnia pamiętamy o zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Przed kościołem Akcja Katolicka i Zespół Caritas będą zbierać do puszek ofiary na stypendia dla tej młodzieży. Jest to żywy pomnik św. Jana Pawła II.

2. Dziś o godz. 18.00 będzie nabożeństwo różańcowe, natomiast pół godziny wcześniej będzie spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych. Różaniec dla dorosłych jest w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 18.00. Natomiast dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

3. We wtorek przypada 40 rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Wieczorem po różańcu odmówimy litanię przy Jego symbolicznym grobie w, którym znajdują się relikwie św. Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu w kancelarii zostaną wywieszone listy z grupami dla kandydatów do Bierzmowania. Osoby które jeszcze nie zdążyły się zapisać proszę to zrobić w poniedziałek.

5. Również za tydzień przypada Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone będą na misje.

6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 modlić się będziemy w intencji pracowników, emerytów i rencistów Gazowni Warszawskiej.

7. Od przyszłej niedzieli można będzie zgłaszać imiona bliskich zmarłych, za których modlić się będziemy w wypominkach i Mszach św., które odprawiamy za dusze drogich nam zmarłych w ostatnie piątki miesiąca o godz. 18.00. Wypominki można zgłaszać także w kancelarii.

8. Dziś pod chórem zbierane są comiesięczne składki na Radio Maryja.

9. Pod chórem można nabyć prasę katolicką.

Wprowadził: Ks. Wojciech Łagowski

Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 32884 Pielgrzymem w naszej Świątyni.