Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Warszawa, 23.09.2018

25 Niedziela Zwykłą

1. Dziś o godz. 18.00 będzie nabożeństwo do św. Wojciecha - patrona naszej parafii.

2. Jutro w kościele o godz. 19.00 będzie pierwsze zebranie dla rodziców dzieci klas trzecich, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej.

3. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z koronką do Bożego Miłosierdzia. Pół godziny wcześniej można przystąpić do sakramentu pokuty. Natomiast na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach. Imiona zmarłych wyczytywane będą od godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci klas trzecich, które przygotowują się do I Komunii św. Na tej Mszy św. poświęcona będzie pierwsza pamiątka komunijna – różaniec. Różańce zakupują rodzice indywidualnie.

5. Również w przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Siostry Franciszkanki z zakładu dla niewidomych w Laskach wraz z podopiecznymi. Siostry opowiedzą o swojej pracy oraz będą zbierać ofiary do puszek na prowadzenie dzieła dla niewidomych.

6. W sobotę 13 października chór naszej parafii organizuje pielgrzymkę do sanktuariów na Warmii: Święta Lipka, Stoczek Warmiński, Chwalęcin, Reszel. Zapisy u pana organisty pod chórem po każdej Mszy św. a w tygodniu po wieczornym nabożeństwie.

7. Pod chórem można nabyć prasę katolicką.Wprowadził: Ks. Wojciech Łagowski

Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 17899 Pielgrzymem w naszej Świątyni.